Strony internetowe do niedawna przeglądane były głównie na komputerach stacjonarnych i laptopach. Jednak w dzisiejszych czasach – w erze mobilnego Internetu, także smartphony i tablety, które są nieodłącznym elementem naszego życia służą do przeglądania stron www. Ten nowy trend – wymusza na webmasterach i webdesignerach tworzenie responsywnych stron internetowych.

Responsywne strony internetowe – czyli właściwie to jakie?
Są to strony internetowe, które zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ich rozdzielczość dostosowywała się sama do urządzenia, na którym jest wyświetlana. Dzięki temu nie ma potrzeby powiększania strony, czy też przewijanie jej na boki. Cała zawartość jest dostosowana do ekranu telefonu komórkowego lub tabletu no i oczywiście komputera. Poprzez swoją elastyczność wygląda świetnie na każdym urządzeniu! Dzięki temu zwiększa się jej czytelność i łatwość obsługi.

Korzyści jakie daje strona wykonana w technologii responsywnej
Firma Google premiuje strony wykonane w technologii responsywnej za zwiększenie czytelności strony internetowej, dzięki temu jest możliwa wyższa pozycja w wynikach wyszukiwania.


Jakie strony tworzymy?

Strona wizytówka – prosta strona z danymi teleadresowymi firmy oraz zwięzłymi informacjami o ofercie (w cenie domena i hosting) – od 500 zł

Strona firmowa – znacznie rozbudowana z oryginalnym układem – oferta firmy, portfolio, galeria zdjęć, zrealizowane projekty, formularze itp (w cenie domena i hosting) – od 900 zł.

Sklepy internetowe – system umożliwiający zarządzanie i powadzenie sklepu internetowego (w cenie domena i hosting) – od 4000 zł.

Portal internetowy – kompleksowa strona poszerzona o wiele różnorodnych funkcji (w cenie domena i hosting) – od 6000 zł.

Przed przystąpieniem do prac jest podpisywana umowa oraz pobierana jest zaliczka w wysokości 20% wartości umowy.


Etapy realizacji zamówienia strony internetowej

 


Wybrane realizacje stron internetowych