W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju ulotki, plakaty, teczki, bilety, wizytówki, pocztówki, kalendarze planszowe lub trójdzielne i wiele innych propozycji.

Oferujemy Państwu również możliwość wykonania banerów, tablic reklamowych, roolupów i innych nośników reklamy.

Nasze studio graficzne do każdego projektu podchodzi z pełnym zaangażowaniem i stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom zamawiającego.

Blisko 20 lat na rynku poligraficznym zapewnia profesjonalizm i rzetelność.

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia oferty.


Foldery składane A4/DL w C lub Z – to jedne z najbardziej popularnych formatów. 

Ulotki składane drukujemy na kredzie 130, 170 lub 250 g. Aby się wyróżniły możemy uszlachetnić je folią połysk, mat lub lakierem UV wybiórczym. Państwo decydują o efekcie finalnym. Oczywiście w naszej ofercie są również inne formaty i sposoby składania.

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia oferty.


Wizytówka – kawałek kartonika, a jednak bardzo niezbędny w biznesie czy też prywatnie

To ona zazwyczaj zaczyna lub kończy każde spotkanie i reprezentuje nas bez dodatkowych słów. Wymiarem niewielka, jednak zmieści wszystko to, co najważniejsze. Do wybory dwa dostępne formaty: 85×55 mm lub 90×50 mm.

Wizytówkę wydrukujemy na kredzie 350 g mat z możliwością uszlachetnienia folią błysk lub mat. W naszej ofercie znajdziesz papiery metalizowane, satynowane, z fakturą, barwione w masie oraz syntetyczne.

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia oferty.

 


Teczka ofertowa – atrybut każdego biura i doskonały organizator w pracy

Teczki ofertowe drukujemy jednostronnie lub dwustronnie na wysokiej jakości papierze kredowym o gramaturze 350 g. Dodatkowo można wybrać uszlachetnienie folią mat lub folią połysk zewnętrznej powierzchni teczki. Zapewni to jej większą trwałość i elegancję. Lakier UV wybiórczy doskonale podkreśli wybrany przez Państwa element graficzny. Teczki dostępne są zarówno w wersji z jednobigowym grzbietem jak i dwubigowym 5,5 mm.

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia oferty.

 


Kalendarz spiralowany wieloplanszowy

Do wyboru są standardowe formaty: B2, A2, A3, A4 oraz szarfę (240 x 600 mm), w których przygotujemy 12+1 lub 6+1 pięknych, opatrzonych indywidualnym projektem, kart. Kalendarze w formatach B2 i A3 możemy wydrukować w orientacji poziomej i pionowej.
Do druku kalendarzy wieloplanszowych wykorzystujemy papier kredowy 170 g lub offset 160 g. Okładkę drukujemy na papierze offsetowym 250 g lub papierze kredowym 250 g lub 350 g. Okładka może być dodatkowo pokryta lakierem UV, folią mat lub połysk, w zależności od wybranego rodzaju papieru. Czytelne kalendarium stanowi spójne uzupełnienie indywidualnego projektu. Całości dopełni spirala dostępna w trzech kolorach: białym, czarnym bądź srebrnym.

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia oferty.

 

 


Roll-up – standard  

Roll-up Standard oferujemy w trzech formatach: 85 x 200 cm, 100 x 200 cm i 120 x 200 cm, z zadrukiem jedno lub dwustronnym. W komplecie dołączamy trwałą i wygodną torbę transportową.

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia oferty.

 


Usługi wydawnicze  

W naszej ofercie są również usługi wydawnicze. Dysponujemy pakietem numerów ISBN, które wykorzystujemy do publikacji książek i albumów.  

Zapraszamy do kontaktu celem przedstawienia oferty.